מדיניות ופרטיות

ברוכים הבאים לאדמיר טכנולוגיות (להלן: “האתר”). האתר מופעל ע”י אדמיר טכנולוגיות 1991 בע"מ ח.פ 511545923  (להלן: “הנהלת האתר” או “החברה”).
האתר משמש כאתר תדמית להצגת הפתרונות הגיאוטכניים והשירותים המוצעים על ידי חברת אדמיר.

החברה שלנו (להלן "אנחנו", "שלנו") מחויבת להגן על הפרטיות שלך. מדיניות הפרטיות הזו מתארת את האופן בו אנחנו משתמשים, חושפים ומגנים על המידע האישי שאנחנו אוספים ממבקרים לאתר האינטרנט שלנו. בעת הגישה או השימוש באתר האינטרנט שלנו, אתה מסכים לתנאים ולשיטות המתוארים במדיניות פרטיות זו.

  1. איסוף מידע

1.1מידע אישי: אנחנו עשויים לאסוף מידע אישי כגון שם, כתובת דוא"ל, כתובת מגורים, מספר טלפון ופרטי יצירת קשר אחרים, כאשר אתה מספק אותם לנו באופן רצוני דרך אתר האינטרנט שלנו.

1.2מידע על שימוש: אנחנו עשויים לאסוף מידע שאינו זיהוי אישי באופן אוטומטי בעת ביקורך באתר האינטרנט שלנו, כגון כתובת ה-IP שלך, סוג הדפדפן, מערכת ההפעלה, אתר המופנה, דפים שנצפו ומשך הביקור. אנחנו עשויים גם להשתמש בעוגיות או בטכנולוגיות דומות על מנת לשפר את החוויה שלך באתר האינטרנט שלנו.

  1. שימוש במידע

. 2.1 אנחנו עשויים להשתמש במידע האישי שאנחנו אוספים בכדי:

– לספק לך את המוצרים, השירותים או המידע שביקשת, להגיב לשאלותיך או לספק תמיכה לקוחות.

– לשלוח לך הודעות שיווקיות בהסכמתך, שאתה יכול לבטל בכל עת.

– לשפר את האתר שלנו, את המוצרים והשירותים שלנו.

– לנתח מגמות ולאסוף מידע סטטיסטי.

– להגן על אבטחת האתר שלנו.

2.2 אנחנו עשויים להשתמש במידע על שימוש בכדי:

– לנתח שימוש ומגמות באתר.

– להתאים אישית ולשפר את האתר ואת חוויית המשתמש שלך.

– לספק פרסומות או תוכן ממוקדים.

  1. שיתוף מידע

3.1 אנחנו עשויים לשתף את המידע האישי שלך עם צדדים שלישיים בסבירות הבאות, בהסכמתך או ככל שהוא נדרש, כדי למלא את הבקשות שלך –

– עם ספקי שירותים המסייעים לנו בהפעלת האתר ובתפעול השירותים לך.  כדי לעמוד בחוקים, תקנות או הליך משפטי חוקי.

– כדי להגן על זכויותינו, הבטיחות שלנו או רכושנו, או של אחרים.

– במקרה של מיזוג, רכישה או מכירת חלק או כל הנכסים שלנו.

3.2  אנחנו עשויים לשתף מידע מוגבל או מידע אנונימי שאינו זוהה אישית עם צדדים שלישיים לצורך ניתוח, שיווק או שימושים כלשהם.

  1. אבטחת המידע

4.1 אנחנו מיישמים אמצעי אבטחה רגילים כדי להגן על המידע האישי שלך מגישה, שימוש או חשיפה בלתי מורשים. עם זאת, שים לב כי אין באפשרותנו להבטיח באופן מוחלט את האבטחה של כל העברת מידע או אמצעי אחסון שהם 100% מוגנים.

  1. קישורים לצדדים שלישיים

5.1 האתר שלנו עשוי לכלול קישורים לאתרי אינטרנט או שירותים של צדדים שלישיים. אנחנו איננו אחראיים על מדיניות הפרטיות או תוכן של הצדדים האלה. אנו ממליצים לך לסקור את מדיניות הפרטיות של אתרים אלה לפני אספקת מידע אישי.

  1. שינויים למדיניות פרטיות

6.1.  אנחנו רשאים לעדכן את מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת. נעדכן את התאריך העליון של מדיניות פרטיות זו בכדי לציין את תוקף הגרסה האחרונה. אנחנו ממליצים לך לסקור מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת בכדי להישאר מעודכן לגבי השינויים שעשינו.

  1. יצירת קשר

7.1.  אם יש לך שאלות, הערות או בקשות הנוגעות למדיניות הפרטיות הזו, אתה יכול ליצור קשר איתנו בכתובת הדוא"ל הבאה: [info@admir.co.il].

נא לשים לב כי תגובות או בקשות שנשלחות לכתובת הדוא"ל זו עשויות להישמע לאנשים או למחשבים אחרים שאינם מורשים. אנחנו ממליצים לא לכלול מידע רגיש או אישי בתגובות או הודעות שלך.

  1. אישור

8.1 על ידי גישה או שימוש באתר האינטרנט שלנו, אתה מסכים לאיסורים ולשיטות המתוארים במדיניות פרטיות זו.

תודה על בחירתך לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו. אנחנו מצפים לספק לך שירות מקצועי ולשמור על פרטיותך האישית.